Direktori Kakitangan ILPKK

 

Pejabat Pengarah

Nama Jawatan Sambungan Emel
Sudirman Bin Hammade Pengarah PLV DV48 100 sudirman@jtm.gov.my
Joey Eriksen Teo Timbalan Pengarah PLV DV44 101 joey@jtm.gov.my
Florence Ak Merum Setiausaha Pejabat N27 128 florence@jtm.gov.my

Bahagian Khidmat Pengurusan

Nama Jawatan Sambungan Emel
Syuriani Binti Mohd Syariff Ketua Pembantu Tadbir N22 148 syuriani@jtm.gov.my
Unit Kewangan
Nor Asiah Binti Zakaria Pembantu Tadbir Kewangan W17 108 norasiah@jtm.gov.my
Mary Merydith Masnah Samsudin Pembantu Tadbir Kewangan W17 108 mary.merydith@jtm.gov.my
Elssy Bin Aban Pembantu Tadbir (PO) N17  108 elssy@jtm.gov.my 
Unit Pertadbiran dan Perkhidmatan
Marsita Binti Lahamin Pembantu Tadbir (PO) N22 108 marsita@jtm.gov.my
Justina Binti Lambatan Pembantu Tadbir (PO) N17 108 justina@jtm.gov.my
Naitty Binti Pilo Pembantu Tadbir (PO) N17 145 naitty@jtm.gov.my
Janet Binti Johanes Pegawai Khidmat Pelanggan N19  0 janet@jtm.gov.my
Mohammad Nor Bin Onal Pembantu Am Pejabat N1   mnor@jtm.gov.my
Asrama Dan Dewan Makan
Aspahzilla Binti Mohd. Idrus Penyelia Asrama N19 118 aspahzilla@jtm.gov.my
Pengangkutan
Muslin Bin Tali Pemandu Kenderaan R6 103 muslin@jtm.gov.my
Jiman Bin Suyun Pemandu Kenderaan R3 103 jiman@jtm.gov.my

Jabatan Pengurusan Sumber

Nama Jawatan Sambungan Emel
Bahagian Pengurusan Pelajar & Latihan
Muhammad Syafiq bin Wagimi PPPS DG41 104 muhd.syafiq@jtm.gov.my
Mhd Sulayman Bin Subrun Penolong Pegawai Kesatria S27   sulayman@jtm.gov.my
Zuhani Binti Mushrab PPLV DV29 104 zuhani@jtm.gov.my
Bahagian Pembangunan & Penyelenggaraan Aset
Florina Sangau PLV DV44  116 florina@jtm.gov.my
Dahyian Bin Mohammad Dahlan@PUSA PLV DV41 102 dahyian@jtm.gov.my
Unit Pembangunan & Penyelenggaraan Aset
Chong Chau Zan@Jordan Chong PPLV DV41 136 jordan@jtm.gov.my
Adil Bin Apaun PPLV DV29 116 adil@jtm.gov.my
Mohd Hariq Bin Ruslin PPLV DV29 116 m.hariq@jtm.gov.my
Hermos Bin Paidilin FT 19 116 hermos@jtm.gov.my
Bahagian Kawalan Kualiti Latihan
Joey Eriksen Teo PPLV DV44 101 joey@jtm.gov.my
Nor Azman bin Mohamed PPLV DV36  101 norazman@jtm.gov.my
 Rahmatia Binti Mohd Saleng PPLV DV36    rahmatia@jtm.gov.my
Unit Peperiksaan & Persijilan
Muhammad Nazri Bin Tumin PLV DV29   m_nazri@jtm.gov.my

Bahagian Perhubungan Antarabangsa (IRD)

Nama Jawatan Sambungan Emel
Rohaizan bin Mohamed Samsi PPLV DV38   rohaizan@jtm.gov.my

Bahagian Korporat & Khidmat Sokongan Pekerjaan (CESS)

Nama Jawatan Sambungan Emel
Zairizal Bin Tahir PPLV DV42 178 zairizal@jtm.gov.my
Unit CESS
Norhasmiza Binti Dol Hamid PPLV DV30 178  norhasmiza@jtm.gov.my
Unit Kreativiti & Inovasi
Jupili Bin Waimin PPLV DV36 178 jupili@jtm.gov.my
Unit Perhubungan Korporat
Samsul Anuar Bin Junaidi PPLV DV36 178 samsul@jtm.gov.my
Mazlan Bin Maidin PPLV DV17    

Bahagian Bimbingan & Kaunseling

Nama Jawatan Sambungan Emel
Slevster Ebin Pegawai Psikologi S44 168 slevster@jtm.gov.my

Bahagian Pembangunan Kemahiran

Nama Jawatan Sambungan Emel
Ramlan Bin Samidi PPLV DV36  178 ramlan@jtm.gov.my
Hamsidil Bin Abdul Kahar PPLV DV29  178 hamsidil@jtm.gov.my

JTM-Samsung Tech Academy

Nama Jawatan Sambungan Emel
Arman Bin Arshad PPLV DV38;   arman@jtm.gov.my

Jabatan Elektrikal

Nama Jawatan Sambungan Emel
Maarof BIn Jamari Ketua Jabatan (PLV J44) 115 maarof@jtm.gov.my
Teknologi Elektrik Kuasa
Joye Tingkolou PPLV DV38 114  joye@jtm.gov.my
Jaikol Bin Udar PPLV DV38 114 jaikol@jtm.gov.my
Jeffry Bin Fredory PPLV DV36 114 jeffry@jtm.gov.my
Arrifine Bin Ahad PPLV DV36 114 arrifine@jtm.gov.my
Moktar BIn Matjin PPLV DV29 114 moktar@jtm.gov.my
Wilson Bin Gompul PPLV DV29 114 wilson@jtm.gov.my
Nail Bin Sausin PPLV DV29 114  nail@jtm.gov.my
Razinen Bin Hassan PPLV DV29 114 razinen@jtm.gov.my
Teknologi Komputer (Rangkaian)
Fakhrul Asni Bin Ahmad Sabki PPLV DV36 123 fakhrul.asni@jtm.gov.my
Muhammed Amin Bin Rose PPLV DV29 123 m.amin@jtm.gov.my
Mohd Effendy Bin Ismail PPLV DV29 123 mohd.effendy@jtm.gov.my
Suvifa Bin Suno PPLV DV29 123 suvifa@jtm.gov.my
Teknologi Minyak & Gas (Instrumentasi)
       
Pitin Bin Muin PPLV DV36 136 pitin@jtm.gov.my
Sahzaiha Binti Sahrom PPLV DV29 136 sahzaiha@jtm.gov.my
Roymey@Ismail Bin Yusof PPLV DV29 136 roymey@jtm.gov.my
Azliah Binti Ahmad PPLV DV29 136 azliah@jtm.gov.my
M.Risal Bin Mohd. Said PPLV DV29 135 risal@jtm.gov.my
Tahir Bin Mohammad PPLV DV29 135 tahir.mohd@jtm.gov.my

Jabatan Mekanikal & Pengeluaran

Nama Jawatan Sambungan Emel
Othman Bin Abu Hassan Ketua Jabatan (PLV DV44) 119 othman@jtm.gov.my
Teknologi CADD Mekanikal (Lukisan Perpaipan)
Haidah Binti Saran  PPLV DV38 168 haidah@jtm.gov.my
Norshafulrizal Bin Johor PPLV Dv29 139 rizal.johor@jtm.gov.my
Aldee Said PPLV DV29 169 aldee@jtm.gov.my
Domeki Bin Pilim PPLV DV29 116 domeki@jtm.gov.my
Shamsudin Bin Ragid PPLV DV22 169 shamsudin@jtm.gov.my
Rubiah Binti Hussin PPLV DV17 169 rubiah@jtm.gov.my
Nurul Hidayah Binti Asang PPLV DV17  147 nurul.hidayah@jtm.gov.my
Tahir Bin Mohammad PPLV DV17 169 tahir.mohd@jtm.gov.my
Teknologi Automotif
Sisu Arman Bin Amir Ketua Bahagian (PLV DV41) 129 sisu@jtm.gov.my
Ridzwan Bin Mahmood PPLV DV38 129 ridzwan@jtm.gov.my
Agus Bin Amming PPLV DV36 129 agus@jtm.gov.my
Hairul Izham Bin Khalid PPLV DV36 129 h.izham@jtm.gov.my
Noor Adham Bin Ahmad PPLV DV29  129 nooradham@jtm.gov.my
Amica Mapparasa PPLV DV29 129 amica@jtm.gov.my
Mohamad Taufiq Bin Osman PPLV DV29 129 m.taufiq@jtm.gov.my
Muhamad Azaizan Bin Kudus PPLV DV29 129 azaizan@jtm.gov.my
Teknologi Minyak dan Gas (Mekanikal)
Salman Bin Siran PPLV DV36 127 salman@jtm.gov.my
Joeliady Bin Serudin PPLV DV29 139 joeliady@jtm.gov,my
Rutaha Noor Bin Ruhmat PPLV DV29 127 rutaha@jtm.gov.my
Mohd Afzan Rayman PPLV DV29 139 afzan@jtm.gov.my
Daud Bin Matius PPLV DV17 127 daud@jtm.gov.my
Christina AK Jonathan PPLV DV17 127 christina@jtm.gov.my
Teknologi Pemasangan Paip & Gas
Mohd Khalid Bin Mohd Abdul Kahar Ketua Bahagian (PPLV DV38) 141 khalid@jtm.gov.my
Ronney Jimmy PPLV DV29 139 ronney@jtm.gov.my
Teknologi CADD Senibina 
Haidah Saran Ketua Bahagian (PPLV DV36) 168 haidah@jtm.gov.my
Tahir Bin Mohamad PPLV DV22 169 tahir.mohd@jtm.gov.my
Shamsudin Bin Ragid PPLV DV17 169 shamsudin@jtm.gov.my
Rubiah Binti Husin PPLV DV29 169  rubiah@jtm.gov.my
Mazlan Bin Maidin PPLV DV17 169  
Nurul Hidayah Binti asang PPLV DV17 169 nurul.hidayah@jtm.gov.my
Teknologi CADD Mekanikal
Dahiyan bin Mohd. Dahlan @ Pusa Ketua Bahagian (PPLV J41) 119 dahyian@jtm.gov.my
Norhidayah Binti Mohd Zain PPLV J36 117 norhidayah@jtm.gov.my
Domeki Bin Pilim PPLV J22 116 domeki@jtm.gov.my

Jabatan Pengajian Am

Nama Jawatan Sambungan Emel
Zahlifah Binti Uda Ketua Jabatan (PPPS DG44) 124 zahlifah@jtm.gov.my
Pengajian Am
Siti Johana@Siti Joanna Binti Matlan PPPS DG44 124 sitijohana@jtm.gov.my
Pusat Sumber & Multimedia
Fauzie Bin Pezus PPLV J36 122 fauzie@jtm.gov.my

Asrama & Lain-Lain Bahagian

Nama Jawatan Sambungan Emel
Aspahzilla Binti Mohd. Idrus Penyelia Asrama N19 118 aspahzilla@jtm.gov.my
Arrifine Ahad Ketua Warden (PPLV DV36) 110 arrifine@jtm.gov.my
Mhd Sulayman Bin Subrun Warden (PPK S27)   sulayman@jtm.gov.my
Joeliady Bin Serudin PPLV DV29 139 joeliady@jtm.gov.my
M.Risal Bin Mohd Said PPLV DV29 136 risal@jtm.gov.my
Rubiah Binti Hussin Warden (PPLV DV29) 169 rubiah@jtm.gov.my
Pondok Pengawal   106  

Pensyarah Jemputan

Nama Jawatan Sambungan Emel
Nerah Jonias PSH  
Asyattie Binti Jiman PSH